Denizli’de, 1995 yılında kurulan SAĞLAM Asansör, sektördeki gelişmeleri sürekli takip eden dinamik yapısı ve pazardaki yeni taleplerin farkında olan firma yönetimi ile sektörde iddialı firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.
SAĞLAM Asansör genel olarak her türlü elektrikli, hidrolik, insan, hasta, yük ve asansörlerini kapsayan tüm süreçlerde hizmet vermektedir. Bünyesinde, asansör ile birlikte çelik imalat, inşaat ve elektrik-elektronik gruplarını da barındıran firmamız, Asansörün montajı sırasında gerekecek her türlü metal bazda iş de yine firmanın kendi olanaklarıyla yapmaktadır. Tüm işlemler ilgili formlara uygun bir şekilde yetkili mühendisler ve belgeli ustaların kontrolünde yürütülür. Asansöre ait elektrikli, hidrolik ve mekanik diğer hususlar, cihazlar ve her türlü yapı malzemeleri gerek yurtiçi, gerekse yurtdışından yüksek kaliteli malzemeler üreten güvenilir firmalardan temin edilir. Malzeme ve materyal ihtiyacını karşılarken dikkat ettiğimiz husus asansör kullanıcılarının can ve mal güvenliğinin sağlanmasıdır.
kendinden aldığı gücü yaptığı doğru yatırımlarla güvene dönüştürmüştür. Bugünkü üretiminin verimi, seçkinliği ve kalitesi SAĞLAM ASANSÖR markasını yarınlara taşıyacak en büyük garantidir.
Vizyonumuz;
Müşterilerimize daha iyi hizmet kalitesi sağlamak bunun yanında koşulsuz müşteri memnuniyeti esasına göre hizmet vermek ve gelişen teknolojiyi takip ederek asansör dünyasındaki en son yenilikleri müşterimize sunmaktır.
Misyonumuz;
İleri teknolojiyi kullanarak, deneyimli ve eğitimli personelimizle tercih edilen, kalitesi kanıtlanmış en mükemmel hizmet ve ürünü vermektir.